Dcera pána zla: Kapitola 7

24. září 2008 v 21:44 | Giner |  HP povídky na přání
Tak ses dočkala, Annie, ale upozorňujul,že to není nic moc, vůbec bych to tady nedávala, kdyby jsi mě k tomu nedonutila:-D A teď doufám, že přidáš kapču k povídce pro mě;-)
Vůbec jsme neměla chuť nějakou postelovou scénu psát, ale tady jsme se ji nevyhnla,takže je to ta nehorší erotická scéna na světě, a což s eomlouvám, možná časem vylepším...až zase bude nálada něco takového psát:)
Giner

Kapitola 7

Myslela si,že to bude mešní dům, kterému honosně říká sídlo, ale tentokrát se opravdu velmi zmýlila. I když nebyl z čistokrevné rodiny, sídlo měli úchvatné a pokud si to pamatovala dobře, tak zde nyní žil sám, jeho matka již zemřela a otec od nich odešel někdy ve třetím ročníku. Ne, že by mu to nějak zvláště vadilo, nedělal prý nic jiného, než mlátil matku a chlastal.
Ocitli se na zahradě,kde začínala proti přemisťovací bariéra, ale vzdálenost ke dveřím zvládli rychle, pozemky vypadaly, že jsou dost rozlehlé, ale to až za sídlem.
"Tohle sídlo patřilo matčině rodině a málem o něj přišli, tehdy si ale vzala matka toho bohatého mudlu," pověděl jí a taky jí řekl něco málo o historie své, vlastně teď už i její, rodiny a taky o domě.
V domě bylo útulno, ale pomalu se zde projevovala Severusova ruka, takže se zde nedbalo na detaily a něco jako kytka tady neměla šanci.
"Mám dva domácí skřítky, ti teď mají ale nějakou práci," pověděl jí a poté jí ukázal jejich pokoj, který byl moc hezký. Pokoj byl světlý, čemuž se trošku podivila, moc to k Severusovi nešlo, ale ona to milovala. Uprostřed pokoje bylo letiště s černým saténovým povlečením, jedna stěna měla vestavěné skříně, na další nechyběla menší příruční knihovna a jedna celá stěna byla prosklená, což se jí velmi líbilo, ale přišlo jí to trošku nepraktické. O chvíli později ji provedl celým domem, který procházeli až do večera. Po téhle "menší" procházce si dali večeři, která byla stejně dobrá jako z Bradavic, skřítci vařili asi všichni stejně nebo dost podobně.
Dívka toho moc nesnědla, ani ne proto,že by neměla hlad,ale spíše byla trošku více nervózní. Při jídle probírali různé témata jako třeba škola, přátelé a podobně, ale bylo mezi nimi cítit určité napětí.
Venku již byla tma, když se rozhodli jít do pokoje, oba si byli vědomi, že závazek musí naplnit.
Annie šla jako první, ale v polovině cesty ji vzal Sev do náruče a donesl ji až do ložnice, kterou spolu měli sdílet, minimálně dnešní noc.
V ložnici ji opatrně postavil na nohy a jemně ji pohladil po trošku zrudlé tváři. Zvedla k němu oči a on si uvědomil, že v nich vidí něco, co si nikdy nemyslel, že uvidí... Viděl v nich lásku k němu, ale byl to jen okamžik, poté se zase začala dívka ovládat a uvědomila si, že on to k ní necítí, nechtěla mu to ztěžovat a opět se schovala za jednu z masek, kterou nosila a tvářila se zase jako kamarádka.
"Musí být šťastná," uvědomil si mladý muž a řekl si, že ji udělá šťastnou, ať to stojí, co to stojí, už si toho vytrpěla opravdu dost a on ji má rád, sice ji nemiluje, ale třeba jednou bude, kdo ví, teď stejně není vhodná doba o tom přemýšlet.
Jemně se k ní sklonil,přece jen byl o něco vyšší a políbil ji, jazykem obkroužil konturu úst a když rty pootevřela, jejich jazyky se propletly.
Když se jejich jazyky setkaly, projelo jí vzrušení a rozechvěla se, chtěla víc! Přitiskla se ke svému manželovi a pevně jej objala okolo krku, jednou rukou mu čechrala vlasy a vášnivě ho líbala.
Cítila, jak se jeho ruce dotýkají jejího těla a když sevřel její ňadro ve své dlani, vzdychla, bylo to přece tak příjemné.
Severus ji přitiskl k sobě, co nejvíce to šlo a ona jasně cítila jeho vzrušení, které ji tlačilo. Začal jí pomalu sundávat šaty, které měla na sobě, už předtím si okoukl, kde mají zapínání, takže nyní ho našel velmi rychle.
Annie mu pomalu rozepínala knoflíčky u košile a jeho každý kousek kůže posela polibky, cítila, jak rychle mu tluče srdce a jak se krátí jeho dech.
Najedou před ním stála jen ve spodním prádle a on byl v kalhotách a košili měl rozepnutou, takže mu ji rychle stáhla.
Mladík ji opět políbil, ale po chvíli opustil její ústa a pokračoval přes krk až na klíční kost, kde se chvíli zdržel,protože dívka na tomto místě byla velmi citlivá. Poté jí sundal podprsenku a věnoval se jejím ňadrům. Annie měla nohy jako z vaty, takže uvítala,že je postel tak blízko a že se na ni přemístili. Nyní už vzdychala nahlas a tím Severuse povzbuzovala k dalším a zcela určitě lepším výkonům. Dotýkal se jí jako by byla ten nejcennější poklad na světě a když jazykem zajel do pupíku a pak ještě níže, myslela si,že více už nevydrží. Když chvíli dráždil její klitoris, zažila svůj první orgasmus, u kterého křičela nahlas.
Když se vzpamatovala, uvědomila si, že Severus leží vedle ní a to už zcela nahý, kalhoty si pravděpodobně stáhl před chvíli, nyní ji něžně hladil po těle a sem tam políbil. Usmála se na něj a její oči zářily jako dva diamanty, takhle svou ženu viděl velmi rád.
Znovu se začali líbat a navzájem vzrušovat a když již oba byli vydrážděni na nejvyšší únosnou hranici, mladý muž si lehl mezi její stehna a pomalu do ní začala pronikat, snažil se být co nejopatrnější, protože tušil,že tohle je první sexuální zkušenost jeho ženy, když teda nepočítal tu scénu,když tak výborně ponížila Malfoye. Viděl, jak v jednu chvíli žena zaťala zuby a nehty mu zaťala do zad, tak přestal v pohybu a konejšivě ji líbal na tváře, teprve po chvíli pokračoval, ale nyní již rychlým a prudkým pohybem, kdy se mu podařilo dostat se do ní až na doraz. Dívkou projela ostrá krátká bolest,ale když cítila jeho polibky, hned to přešlo. Když viděl, že si již na něj zvykla, začal se pohybovat a ona mu vycházela vstříc svými boky. Při tomto styku sice nedosáhla orgasmu, ale to Severus napravil a ještě chvíli potom, co z ní vyklouzl, ji dráždil svou rukou, dokud se ona sama nedostala na vrchol.
Příjemně unavení leželi vedle sebe a nevěděli, co říct, co udělat, jak se zachovat. Trapné ticho přerušila Anniel, která se zeptala co bude dále, mladý muž vedle ní ale neodpovídal, tak se na něj podívala a viděla,jak přemýšlí.
"Nevím," pověděl po chvíli. "Jen budeme mít možná menší nepříjemnosti s tvým otcem, to, že dal lektvar na početí tobě, neznamená, že jsme si nemohl vzít lektvar proti početí já a netuším,jak mu tohle vysvětlíme. Jen vím, že musíš být šťastná, v Bradavicích si to užívej, zapomeň na starosti a všechno okolo, hned po zkouškách bychom tě měli někde ukrýt, nechci, aby se dále zapojovala do války." Podívala se na něj trochu překvapeně.
"Ale já se zapojit chci a budu muset, otec mě nenechá stát mimo, zvláště když mu nedám dědice."
"Vím,právě proto se budeš skrývat, devět měsíců klidně můžeme tvrdit,že jsi těhotná a pak si můžeme vymyslet,že jsi potratila nebo že se dítě narodilo mrtvé."
"Kde do té doby budu?"
"Tady a nebo se zeptáme Brumbála, určitě ti rád pomůže, když mu všechno vysvětlíš." Podíval se jí do očí a viděl obavy, tohle nebyl dokonalý plán a měl mnoho trhlin.
"A co ty?"
"Nemůžu odejít," odtušil prostě.
"A chtěl bys?" Tohle byla otázka do pranice. Chtěl moc a slávu, ale už tušil, že u Voldemorta se jí nedočká, tam se dočká jen crutiatu a nebo vězení, ale stále doufal a k tomu udělal už mnoho špatného, již není cesty zpět.
"Není cesty zpět a sama to víš," pověděl jí tiše a zhnuseně se podíval na své Znamení zla. Žena se k němu přitulila a nechala se od ně obejmout, cítila se takhle v bezpečí a k tomu musela přemýšlet o jeho slovech, ještě dlouho nespala a přehrávala si v hlavě vše, co se v tento den událo a také přemýšlela, co bude dále...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anniel anniel | Web | 24. září 2008 v 22:02 | Reagovat

no šneeeku...krásná kapitola....děkuju a neboj brzy napíšu tu tvojí,ale ted nemám moc času....:)..o víkendu..:)

2 Mariana Mariana | 30. září 2008 v 23:07 | Reagovat

Pěkné! Teď jen, aby byli oba v pořádku a vše se vyřešilo.

3 Esperanza Esperanza | 4. října 2008 v 19:05 | Reagovat

moc hezké!!!!!!

4 m m | 4. října 2008 v 20:52 | Reagovat

skvele, uz se tesim na pokracko

5 Salem Salem | 6. října 2008 v 12:11 | Reagovat

ah, jsem zvědavá na pokráčko..super

jinak u mě je nová kapitolka:-)

6 Esperanza Esperanza | 28. října 2008 v 10:14 | Reagovat

tak kdy bude pkračování?????

7 Giner Giner | 28. října 2008 v 18:07 | Reagovat

Tak trochu těžko říct, mírně nestíhám psát:-( I když mě něco napadne, tak ro prostě není čas hodit do pc:-(

8 Esperanza Esperanza | 30. října 2008 v 14:09 | Reagovat

o.k... doufám že to bude brzy!!! =o))

9 Giner Giner | 30. října 2008 v 16:06 | Reagovat

Možná o víkendu, něco zkusím sepsat,ale nic neslibuju,zatím to vypadá tak,že celý víkend prosedím nad učením...:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama