Září 2008

Dcera pána zla: Kapitola 7

24. září 2008 v 21:44 | Giner |  HP povídky na přání
Tak ses dočkala, Annie, ale upozorňujul,že to není nic moc, vůbec bych to tady nedávala, kdyby jsi mě k tomu nedonutila:-D A teď doufám, že přidáš kapču k povídce pro mě;-)
Vůbec jsme neměla chuť nějakou postelovou scénu psát, ale tady jsme se ji nevyhnla,takže je to ta nehorší erotická scéna na světě, a což s eomlouvám, možná časem vylepším...až zase bude nálada něco takového psát:)
Giner

Dcera pána zla:Kapitola 6

17. září 2008 v 21:45 | Giner |  HP povídky na přání
Annie,máš tady další kapitolku:-D a už se těším na tu povídku pro mě:)
Giner

Kapitola I

16. září 2008 v 21:45 | Giner |  Poslední Sibylino proroctví
Je tay první kapitolka:)
Giner

Naděje umírá poslední

16. září 2008 v 21:44 | Giner |  HP jednorázovky het
Jen tak mě tohle napadlo,ale jsou tam chyby,opravím to když tak později:)

Dcera pána zla:Kapitola 5

16. září 2008 v 21:43 | Giner |  HP povídky na přání
Kapitola 5
Brumbál stál u okna a díval se na jezero, na které měl perfektní výhled. Dnes si nevšímal studentů, kteří tam radostně dováděli, na to měl příliš mnoho starostí. Byl zklamaný, jeho vnučka ho zklamala jako nikdo nikdy a to hrozně bolelo, věřil v ní, dokonce možná i více než ve svou vlastní dceru. A teď... Ani dcera ho nezklamala tak jako ona a to je co říct!
Nechápal, proč se vrátila ke svému otci, vždyť to vypadalo, že ho nenávidí a opovrhuje jím a jeho chováním. Ne, prostě nechtěl věřit, že v tom není něco jiného. Po tom všem, co jí Tom udělal, se přece nemohla jen tak vrátit, musel mít nějaké eso v rukávu a něčím ji vydírat, jinak si to všechno nedokázal vysvětlit.
Po dlouhé době vzpomínal na to období, kdy byla jeho vnučka ještě malé nevinné dítě a nyní litoval více než jindy, že to nejde vrátit. Vlastně... čas se dá vrátit,ale následky by mohly být katastrofální, mohl by z dívky stvořit druhého Voldemorta a to rozhodně nechtěl.
Z jeho vzpomínek a úvah ho vyrušilo až trochu nejisté zaklepání na dveře, po jeho vyzvání vešla dovnitř primuska Lily Evansová. Ano, čekal, že sem přijde a bude mít pár otázek, ale netušil, co jí poví. Pravdu? Ale jaká ta pravda vlastně je? To sám nevěděl a tak jak jí mohl někomu říct...
"Promiňte, že ruším pane, ale mohla bych vědět, kam zmizela Anniel?" Zeptala se hned, když vešla dovnitř. Ale trochu se zarazila, když viděla smutného a dosti zdrceného Brumbála u okna, nikdy jej v tomto stavu neviděla a trochu ji to zarazilo, najednou si uvědomila, že ani on není všemocný, jak si dosud myslela.
"Jistě, slečno Evansová. Dáte si čaj?" Když zavrtěla hlavou, nabídl jí místo u svého psacího stolu a sám se k němu posadil.
"Anniel je u svého otce," pověděl tiše po chvíli a díval se, co tato zpráva s dívkou udělá.
"Cože?" Dívka nemohla uvěřit tomu, co slyší.
"Ano, je to tak, zbyl po ní jen dopis, který před zmizením dostala od Toma."
"Můžu ho vidět?" Ředitel jí podal kousek pergamenu a Lil se zalily oči slzami.
"Ne, to nemůže být pravda, nevěřím, že by se k němu přidala dobrovolně."
"Ani já ne, ale nic jiného mi nezbývá, dokud mi to Anniel a nebo Severus nevysvětí, jsem si jistý, že ví více než tvrdí," přiznal jí. "V posledních dnech toho na ni bylo spousta a myslím, že jí její otec něčím vydírá, nemyslím si, že by se k němu jinak přidala."
"My jsme ji asi moc nepřidali, že?" Pověděla Lily tiše a byla rudá až za ušima, najednou jí to všechno přišlo hrozně líto a styděla se za své chování, které bylo neomluvitelné.
"To ne, vaše přátelství pro ni bylo velmi důležité, ale netrapte se tím, každý udělá někdy chybu," snažil se ji stařec povzbudit. Ještě chvíli si povídali, ale poté už Lily odešla, vycítila, že starý pán chce být sám...
Večer se blížil závratnou rychlostí až to Anniel nahánělo hrůzu. Dnes si nadobro zpečetila svůj osud, který už asi nikdy nedokáže změnit, tohle bylo příliš definitivní... Nikdo nikdy nepochopí a ani nebude chtít chápat, proč se přidala ke svému otci. I když, opravdu se k němu přidala? Na ruce nemá znamení zla a ještě nikoho nezabila, nemučila a ani se nepřidala k jiným hrátkám těch vrahů. Ale nepochybovala, že bude muset udělat jako důkaz, že stojí opravdu na jeho straně, vraždu.
Hned po svatbě bude muset zmizet, ještě si o tom promluví se Severusem a domluvit se s ním na všech detailech útěku. Tady v tomto sídle nezůstane ani kdyby ji k tomu chtěl otec donutit, po sňatku nad ní nebude mít žádnou moc, to jen nad Severusem, to on bude jeho služebník. Tímhle vším ho dostane do smrtelného nebezpečí a to ji děsilo, nechtěla, aby se mu něco stalo, měla ho opravdu moc ráda. Při pomyšlení na jeho smrt jí zamrazilo v zádech, posledních pár let u něj našla vždy oporu a jeho smrt by se do jejího srdce příliš mnoho zapsala, byl by to další, ale zatím jistě nejhlubší šrám na její duši.
Už se blížila šestá hodina, měla by se začít připravovat, aby svou nepřipraveností nerozzuřila svého otce. Na posteli ležely překrásné rudé šaty, nepochybovala, že právě tyto šaty vybíral Voldemort, šel rozeznat jeho poměrně dobrý vkus, jen úplně jiný než ten její. Znala ho jako své boty, v těch šatech přesně vynikne její postava a zároveň bude vypadat jako princezna ze zámku. Sice by raději volil zelenou barvu, ale v té vypadala opravdu příšerně, naopak vynikala vždy v odstínech červené, kterou on z jistých důvodů nesnášel.
Trochu se ušklíbla, tohle nebylo nic pro ni, nesnášela jakékoliv šaty a už vůbec ne ty snobské večírky, na které byla nucena chodit. Dnešní večer bude plný přetvářky a lží, sama nevěděla, jak to přežije, ale bude muset.
S líčením jí pomohly skřítky a těsně před osmou hodinou někdo zaklepal na dveře. Otevřela je a před ní stál Severus, vypadal v tom černém hábitu moc pěkně, k tomu měl vlasy umyté a sčesané dozadu.
"Připravená?" Otázal se jí,ale byla to pouze řečnická otázka. Nabídl jí rámě a spolu vyšli do sálu, oba mlčící, komu by v této chvíli bylo do řeči? Snape ji sem tam překontroloval pohledem a hlídal ji, snažil se jít pomaleji než obvykle, protože si všiml, že Anniel má opět boty na podpatcích, které normálně nenosí a on věděl,jak moc je nesnáší.
Těsně před tím než scházeli ze schodů do síně, se na sebe podívali a jen jediný pohled jim stačil, aby si dodali odvahu, sílu a taky, aby se ujistili, že stojí při sobě za jakýchkoliv podmínek a spolu to zvládnou.
Sešli po schodech do sálu, kde se rozhostilo ticho, všichni pozorovali dvojici na schodech a museli uznat, že vypadají opravdu kouzelně. Malfoy hleděl na dívku hladovým pohledem, litoval, že není jeho, místo ní má frigidní Narcissu, která je do něj blázen. Ale on do ní opravdu ne, kdyby nemusel, tak by si ji ani nebral, ale co naplat, sňatek už byl dohodnutý a původ měla výborný a jen na tom přece záleželo, alespoň u čistokrevných kouzelníků, kterých bylo čím dál méně a i proto musely jít city stranou.
Večírek se znovu rozběhl a Annie šla z jedné náruče do druhé, ani už nevnímala, s kým vším tančí a kdo jí jakou lichotku řekl. Až jako poslední tanec ji vyzval její otec, čemuž se opravdu divila, protože na žádném z večírků nikdy netančil, nesnášel tento způsob zábavy, přišlo mu to tak mudlovské.
"Svatba bude za dva dny," oznámil jí jen tak mezi řečí a kdyby nebyla zvyklá na různé jeho překvapení, určitě by se zastavila, nyní ale dodržela etiketu a tančila dále.
"Ano, otče," pověděla pouze, ale uvnitř se třásla strachy, opravdu se hrozně bála. Nikdy nevěřila, že se v čerstvých sedmnácti letech vdá, spíše bude nucena se vdát, bylo to nezvyklé a rozhodně to nebrala jako výhru jako by to braly nějaké jiný dívky z čistokrevné kouzelnické rodiny.
"Zítra se budeš připravovat, pozítří bude svatba, to je sobota, takže nebude problém začít již dopoledne a od pondělí znovu nastoupíš do Bradavic, budeš mi ten poslední měsíc dělat špeha v Nebelvíru," ušklíbl se trochu pomstychtivě, tohle bral jako takovou malou pomstu za to, že tehdy od něj utekla.
"Jistě," neprotestovala, připadala si jak ovce, která slepě plní příkazy a věděla,že tomu tak i je, ale ne na dlouho, v Bradavicích vše zase bude jinak. Splní OVCE, bude s přáteli a dědečkem, i když jako vdaná osoba, ale bude se moct rozhodovat sama za sebe, Severus ji do ničeho nutit nebude... Teda alespoň v to doufala.
"Budu znovu zařazena?"
"Ne a budeš používat své staré jméno, rozumíš? Ten senilní dědek nemusí vědět, že ses vdávala."
"Ano." Bylo jí líto, že se otevřeně nebude moct přihlásit k Severusovi, možná by někteří i pochopili, proč tehdy odešla, hlavně by pochopil Brumbál a Lily s Remusem, ti na to byli bystří dost. I když...kdo ví, po tom,co řekla Síriovi jí asi neodpustí, ale potřebuje vůbec jejich odpuštění? Má to všechno za potřebí? Bude muset být opatrná a pořád se chovat jako by patřila do Zmijozelu a nebyla si jistá, zda to dokáže...

Nová kapitola

13. září 2008 v 12:08 | Giner |  Já a zase já
Nejde mi vložit kapitola:( A vůbec netušm,proč... prostě tady nejde vložit nějaký delší článek:( Takže to asi vložím na své stránky na webgardenu, ju? A až to půjde, přidám to i sem...
Giner