Kapitola 8

8. dubna 2008 v 20:15 | Giner |  Taneční soutěž
DNeska byl rodičák a tak mám zákaz na pc... takže přidávám alepson tenhle kousek... snad se bude alspoen trošičku líbit,povídka s enám pomalu ale jistě blíží ke konci...

KAPITOLA 8
Druhý den jejich zkoušek byl stejně náročný jako ten první, jen se už tolik nebála, Brumbál měl jako vždy pravdu a vše již znala. Kdykoliv měla chvíli času, tak se zastavovala na ošetřovnu za Harrym a Ginny, která se na chvíli dokonce i probudila, ale hned zase usnula, byla hodně vyčerpaná- Ale i to, že poznala Harryho a zašeptala jeho jméno, byl obrovský úspěch, byla naděje, že se dá do pořádku i po psychické stránce. Hermiona na večeři nedočkavě seděla a čekala na sovu, která ji měla přinést výsledky zkoušek. Tušila, že bude spokojená, ale tak hrozně se těšila, až nebude studentkou této školy. Sice ji milovala, ale jednu osobu více. Všichni její zkoušející zůstali dnes na večeři a usmívali se, takže byla klidná. Ještě dnes se odletaxují pryč a vše zase bude při starém. Když byla večeře téměř u konce, tak teprve k ní přiletěl velký výr, který nesl výsledky zkoušek. Podívala se na ně a široce se usmála, měla samé výborné. Podívala se k učitelskému stolu na ředitele a děkovně mu kývla hlavou, cesta k jejímu štěstí je otevřená.
Sebrala výsledky a spěchala na ošetřovnu, kde opět u Ginniny postele seděl Harry, odpoledne tam byl i zbytek rodiny Weasleyů.
"Harry, jak je jí?"
" Probrala se, pověděla pár slov a zase usnula."
"To chce čas," stiskla mu rameno. Přikývl a teprve nyní si všiml, e v ruce nese pergamen.
" CO je to?"
"Výsledky OVCE, skládala jsem je, ale to jsme ti asi říkala."
"Ano, ale nevím ještě důvod."
"Kvůli mému vztahu k profesoru SNapeovi, nevím,možná sis něčeho všiml, ale mám ho moc ráda."
"Ano, vím, to se nedalo přehlédnout, zvláště když ses o něj jednou starala na Štábu po tom, co byl odhalen jako špeh a nalezen téměř mrtvý." V očích se jí objevily slzy, když si vzpomněla, jak zle na tom byl.
"Ano, to jsme už byli spolu a já se bála,že už nikdy mu nebudu moct povědět,jak ho mám ráda a jak mi na něm záleží.Je to zvláštní,ale ještě jsem mu to neřekla."
"Tak na co čekáš?Běž za ním,pokud vím,tak dnes máte opět cvičit na tu soutěž,řekni mu to, jeho srdce není z kamene a citům se nemá bránit." Usmála se na něj.
"Díky Harry, bála jsem se, že mě budeš odsuzovat, vím,že vztah ymezi vámi dvěma nikdy nebyly nejlepší."
"To máš pravdu, ale hodně věcí jsme si už vyjasnili. Teď už běž a užívej si štěstí, zasloužíš si ho."
" To ty taky, snad nejvíce z nás všech." Zavrtěl hlavou.
"Ne, nemyslím si,každý z nás si prošel peklem. Budu tady ještě s Ginny,pořád čekám, že se probere a bude zase v pořádku." Přikývla, svým způsobem ho chápala,tehdy ji taky nemohli od Severuse dostat pryč, věděla,že se neprobere a přesto u něj seděla, držela ho za ruku a povídala mu, chtěla být s ním.
Z ošetřovny zamířila do Nebelvírské věže, kde se z hábitu převlékla do trička a volnějších kalhot. Původně přemýšlela o sukni,ale ve sklepení byla přece jen zima a některým by to mohlo připadat podezřelé, vždyť ani nevěděla, zda ji její profesor má rád,připadalo jí to jako celá věčnost,kdy naposledy cítila jeho rty na svých. Už jen chvíli a zase budou spolu. Sepnula si své kaštanově hnědé vlasy do copu vysoko na temeni a ještě si zvýraznila oči černou tužkou.
Takto vyrazila do sklepení, cestou ještě náhodně natrefila na profesora Brumbála, který se zcela náhodně procházel po hradě.
"Gratuluji vám slečno ke složení zkoušek." Usmál se na ni přes své plměsíčkové brýle.
"Děkuji Vám, pane profesore za všechno, co jste pro mě udělal." Objala ho krátce a viděla,jak se mu v očích objevily slzy. "Za málo, měla by jste jít, jinak přijdete pozdě."
Přikývla a pospíchala dále ke kabinetu profesora lektvarů.
Zaklepala po vyzvání vstoupila dovnitř, na tváři měla úsměv. Severus Snape seděl za svým stolem a v ruce měl sklenku whisky, což ji trochu zarazilo,nikdy jej neviděla pít alkohol.
Sjel ji pohledem od hlavy až k patě v očích mu na chvíli zaplál oheň, musel mít v sobě určitě více skleniček než tu, co nyní pil. Ale dokonale se ovládal, kdyby neviděla, že pije,tak by to nepoznala. Otevřel dveře do svých komnat a nechal ji vejít jako první. Nechal si záležet, aby stál ve dveřích a ona se o něj musela otřít celým svým tělem,když procházela kolem. Ucítil její jemnou vůni a cítil její jemnou pokožku a taky to, že je dnes bez podprsenky a to ho rozhodně nenechalo chladným, jeho fantazie ihned začala pracovat na plné obrátky. Tak moc mu chyběla…
Dnes jí připadal tanec jako boj o nadvládu, schválně se ho dotýkala více než musela a tiskla se k němu a co chvíli jej chtěla vést ona a ne naopak. Bylo to příjemné, za chvíli cítila, že tento tanec jej nenechává chladným.
"Měla by jste jít, slečno Grangerová,"pověděl jí, když už sám věděl, že kdyby s ní tančil ještě chvíli, tak by s již nedokázal ovládat. Zavrtěla hlavou.
"Dnes jsem složila zkoušky OVCE a již nejsem studentkou této školy," pověděla mu a přistoupila k němu blíže, nejistě jej chytila za ruku a podívala se mu do očí.
"Smím prosit?" Otázal se a ona kývla, nyní tančili pomalu, těsně u sebe a užívali si přítomnost toho druhého. Mione měla jednu ruku kolem jeho krku a druhou na jeho hrudi, cítila tlukot jeho srdce. On jí držel za boky a tisknul k sobě, jednou rukou jí rozpustil cop a hladil ji ve vlasech. Sem tam jí vtisknul do vlasů polibek. Bylo to tak něžné a uklidňující, Mia ho tolik potřebovala a chtěla, chvěla se vzrušením, chtěla jeho polibky, jeho tělo, jeho přítomnost,život bez něj byl tak prázdný. Severus si nemohl nevšimnout,že se celá třese. Zvedl její hlavu a pohlédl jí do oříškových očí. Sklonil se k ní a ona přivřela své víčka, nežne ji políbil na nos, tváře, čelo a rty nechal až na konec. Nejprve něžně přejel svým jazyk po jejím horním rtu, poté po dolním a teprve poté propletl svůj jazyk s jejím. Cítila chvění v podbřišku jen když se jí dotýkal a když se jejich jazyky setkaly. Ne, nemohla déle čekat. Jejich polibky byly nyní vášnivé a dravé, Hermiona zručně rozepínala košili svého profesora a své polibky přesunula nejdříve na krk, kde vzala jemnou kůži mezi své zuby, přesně tak, jak to měl rád. Slyšela jeho tiché zasténání a to bylo pro ni jako rajská hudbu. Za chvíli opustila hrudník a rty sjížděla ještě níže. Věděla přesně kam míří, pěkně přes pupík a černé chloupky až k zapínání kalhot, se kterým si rychle poradila. Stáhla mu kalhoty i černé boxerky a začala se věnovat jeho chloubě. Pěkně pomalu ho zpracovávala, byla hrozně ráda, že jsou zase spolu. Jeho sténání nabíralo na intenzitě, bylo neuvěřitelné, co s ním dělala, nikdy jej žádná žena tak moc nevzrušila. Za chvíli ji musel zadržet, nechtěl ji připravit o to krásné splynutí muže a ženy.
Zvedl její hlavu a hluboce ji políbil. Vzal ji do náruče a mířil s ní k jeho posteli, která stála jen kousek od nich. Jak oba nyní děkovali za toto uspořádání pokoje.
Položil ji něžně na postel a ihned ji sundal tričko a tím odhalil její sametovou pokožku. Svými polibky a jazykem nevynechal ani milimetr její kůže a Hemriona se pod jeho dotyky svíjela a sténala.
"Chci tě," zašeptala, když už to nemohla vydržet. Pousmál se a sundal její kalhoty a kalhotky. Hladil vnitřní stranu jejích stehen a pokrýval jí svými polibky. Mladá žena se na něj podívala s prosbou v očích a on neodolal, vždyť sám ji chtěl.
Jejich milování bylo rychlé, plné vášně a citu, oba vyvrcholili ve stejný okamžik. Pak vedle sebe jen leželi a to jim ke štěstí stačilo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 peace.boy peace.boy | Web | 8. dubna 2008 v 20:15 | Reagovat

cus mas super blog, mrkni na tenhle a hlasuj pro svou celebritu roku 2008 pls a diky je to velmi nalehave !!!

2 candy candy | 8. dubna 2008 v 20:59 | Reagovat

ach tak pekne romanticka kapitola. :) podarene.

3 Vina Vina | Web | 12. dubna 2008 v 18:28 | Reagovat

Je to opravdu nádhera, to čekání stálo za to.

4 Salem Salem | Web | 14. dubna 2008 v 13:12 | Reagovat

nová kapitolka ironie je na světě, po velmi dlouhé době:-)

5 Salem Salem | Web | 14. dubna 2008 v 13:12 | Reagovat

To bude už za chvíli konec, škoda, líbíse mi to moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama