Unesená

5. srpna 2007 v 23:03 | Giner |  HP jednorázovky het

Tohle měla být původně kapitolovka,a le nakonec z toho vzniklo tohle:)

Upozornění: Trošku násilí a temnější ráz, nečíst osoby mladší 18 let


" Byla unesena Kathrin Salemová, nejlepší bystrozorka za posledních pět let," oznámil Moody na ústředí nejnovější zprávu. Brumbál se na něj překvapeně podíval.

" Katrin? Neměla být dnes v Německu s ministrem?"

" Ano, ale Popletal ji odvolal, protože se dozvěděl, že dělá i pro Řád. Byl hrozně rozzuřený, ihned dostala padáka, během půl hodiny musela vyklidit svou kancelář." Hlásila Tonksová.

" Vyhlásíme po ní pátrání, ale nevidím to nadějně." Moody jen něco zabručel.

Dívka se světle hnědými vlasy sepnutými do copu se pomalu probouzela a ihned si uvědomila, že něco je špatně. Ležela ve studené páchnoucí cele a ruce měla řetězem připevněné ke zdi. Někdo si ji chtěl pojistit, aby neutekla. Někdo? Samozřejmě že Voldemort. Pořádně si prohlédla kobku, ve které skončila. Byla to malá místnost bez oken a železné dveře byly pečlivě zavřené. Jediný zdroj matného kouzla byla pochodeň v nejvzdálenějším koutě, kam se rozhodně ona nedostala. Kousek od ní byl záchod, stěny byly pokryté plísní a krví. Znechuceně odvrátila hlavu od toho hnusu. Nevěděla, jak dlouho jen tak seděla na zemi a přemýšlela o tom, co bylo, je a bude. Z myšlenek ji vyrušilo až otevření dveří. Do její cely vešly dvě vysoké osoby v černých pláštích. Ihned je poznala, neměli na obličejích masky. V její cele stál Lucius Malfoy a Severus Snape, špeh Řádu. Znechuceně se na ně podívala a na Snapea zvláště.

" Ty zrádče," zasyčela vztekle, což oba rozesmálo. " Za tohle zaplatíš," slíbila mu, což je pobavilo ještě více.

" Zdálo se mi to a nebo někdo tady sliboval pomstu?" Zeptal se po chvíli Lucius.

" Ne, nezdálo se ti to, příteli. Co s tím?" Zeptal se s leskem v očích profesor lektvarů.

" Navrhoval bych si s ní trošku užít a tím ji ponížit co nejvíce to jde. Nedala prý ani Miniemu a to je šéf bystrozorů. Pak bych ji zabil, na nic už nám nebude." Ušklíbl se a mlsně si prohlížel její tělo. Trochu ji vyděsil jeho pohled, ale nedala to na sobě znát a doufala, že ji Snape z toho vyseká. To se ale spletla.

" Jsem pro," souhlasil ihned. " Ale ty ji máš až po mně, chci si ji vzít jako první, to ponížení si nenechám ujít." V očích se mu zablesklo. Kathrin pochopila, že od něj by neměla žádnou pomoc čekat, on zradil!!!

" Ty parchante!!!" Zaječela a zasypala ho nejsprostějšími nadávkami, které znala! A že jich bylo, pár pěknými ji častovali Smrtijedi a vězni v Azkabanu, které tam dostala. Lucius se zasmál a odešel.

V cele teď byla jen naštvaná mladá bystrozorka a Severus Snape, který se k ní nebezpečně rychle blížil. Stačily tři kroky a už byl u ní. Sevřel ji v náručí a zaklonil ji hlavu. Pevně ji sevřel čelist, téměř nemohla dýchat, jak moc na ní byl přitisknutý…

" Ještě slovo, Salemová a jsi po smrti, rozumíš?" Zasyčel vztekle a ještě o něco více se k ní přitiskl. Navzdory zděšení, které cítila, si začala uvědomovat, jak moc ji tato situace vzrušuje. Cítila v podbřišku mravenčení, které se jí rozlévalo po celém těle. Se Snapem její blízkost taky dělala divy, cítila, jak ji jeho vzrůstající erekce tlačí na bříšku.

Vzdorovitě se mu dívala do očí a jasně říkala, že ji nepokoří a neuvidí prosit o milost. Jí ne, ne nadarmo byla nejlepší bystrozorka za posledních pět let. Nikdy nedávala najevo své pocity a teď neudělá žádnou vyjímku. Ty nadávky byl jen úlet, který se už nebude opakovat.

Snape se k ní sklonil, nyní jí dýchal do obličeje. Uvědomila si, že jeho dech voní po šalvěji.

Surově si přivlastnil její rty a svým jazykem plenil její ústa. Chvíli ji trvalo než se zmohla an odpor, ale když se vzpamatovala, kousla jej do rtu. V očích mu zlostně blýsklo, tohle neměla dělat. Uhodil ji, druhou ránu schytala od stěny svého vězení.

Mávl svou hůlkou a její ruce nyní byly zavěšeny vysoko nad hlavou, použil svou hůlku po druhé a její tělo bylo zbaveno přebytečného oblečení.

" Na to, že jsi mudlovská šmejdka, tak máš pěkné tělo," ušklíbl se a znova k ní přistoupil. Kopala kolem sebe nohama a zmítala sebou, ale moc to nepomohlo, byl mnohem silnější než ona. Chytil ji pod zadečkem a vysadil ji výš, takže nyní byla nucena objímat ho svými nohami kolem pasu.

Ať se to může zdát býti absurdní, tak ji to zacházení velmi vzrušilo. Už se miloval s několika muži, ale žádný se k ní takto nechoval. Vždycky ji zasypávali drobnými polibky, byli něžní, ale nikdo si nedovolil udělat tohle, co Snape… zrádce a špeh…

Snape pokračoval ve své hře, nebral na ni ohled a vychutnával si její tělo. Po chvíli jeho dráždění si uvědomil, že Kathrin potichu zasténala. Podíval se do její tváře pozorněji a uvědomil si, že má spodní ret prokousaný do krve od toho, jak se snažila tišit své steny. Jen se ďábelsky zasmál a vrátil se svými rty na její ňadra, bral její bradavky do úst a nepřestal, dokud znovu neslyšel tiché sténání… Pousmál se a jednou ruku si rozepnul poklopec, druhou ji hladil po zadečku a vnitřní straně stehna. Jako náhodou zajel svým prstem až do svatyně ženství a cítil, jak moc je vlhká. V očích se mu chtivě zablesklo, namířil svůj ztopořený penis do jejího klína a prudce do ní vystoupil. Nebral si žádné servítky, dbal jen na své vlasní uspokojení. Kathrin to ale nevadilo, líbilo se jí to a proti své vůli mu vycházela vstříc. Nechtěla, ale její tělo si dělalo co chtělo… Po chvíli dospěla k nejsilnějšímu orgasmu svého života a nyní výkřik již nezastavila, přešel přes veškerou jeí snahu přes její rty. Snape ještě párkrát přirazil, než i on dospěl k vrcholu.

Když byl hotový, tak ji opět položil na zem, zapnul si kalhoty a pohrdavě se díval na ženu, kterou právě zneužil.

" Byla jdi dobrá." Promluvil tiše. Podívala se na něj a v jeho ruce spatřila hůlku. Věděla, co přijde.

" Avada kedavra," z jeho hůlky vystřelil zelený had, který se k ní blížil rychlosti blesku. Nesnažila se uhnout, bylo by to zbytečné… Před očima ji proběhl celý její život a pak již nic nebylo, jen tma a temnota…

Severus mávl hůlkou a ženino tělo dopadlo se zaduněním na zem. Odplivl si kousek od něj a zavolal skřítka, aby to uklidil, to nebylo nic pro něj, teď zde byla práce jen pro skřítka a možná taky pro Malfoye, ale tím si neby jistý. Lucius měl divné choutky, ale netušil, jestli má rád i mrtvolky… Mohl by se ho na to zeptat a příště mu nějakou děvku nechat než ji skřítek uklidí… S blaženým pocitem mířil do Malfoyových pokojů, kde na něj jeho milenec již nedočkavě čekal…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jaruš Jaruš | Web | 13. srpna 2007 v 12:24 | Reagovat

dobrá povídka s nečekaným koncem, myslím, že nebudu jediné, která čekala hrdinský čin...ale tak změna je dobrá za každých okolností, že? :d

2 Kaitlin Kaitlin | Web | 17. srpna 2007 v 23:00 | Reagovat

pěkná povídka s krutým koncem. ale dobrá..=D

3 candy candy | 26. prosince 2007 v 23:57 | Reagovat

mam sice radsej ked je sevie dobrak ..ale toto malo nieco.... (nie nieco ale velmi vela) .. do seba. :)

4 Lady Afraid Lady Afraid | Web | 15. července 2008 v 20:39 | Reagovat

Moc krásné, Giner...

5 Veronika Veronika | E-mail | Web | 20. července 2008 v 18:49 | Reagovat

Souhlasíms tím že je lepší když je dobrák a i já jsem čekala hrdinský čin. Tohle však bylo lepší. Moc se i to líbilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama